Як вибрати дверні ручки?

Так як більшість міжкімнатних дверей не комплектуються ручками, клієнтам доводиться підбирати їх самостійно. Серед величезного вибору ручок, наші менеджери зможуть підібрати вам відповідну ручку, яка не тільки підкреслить стилістику ваших дверей, але і буде зручно «триматися» в руці.


Критерії, за якими зазвичай вибирають ручку для міжкімнатних дверей:

Стиль ручки та її колір.

Як правило, ручка повинна гармонійно вписатися в стиль ваших дверей та інтер'єру в цілому, тому що правильно підібраний дизайн та колір ручки зможе створити завершений вигляд, коли буде закінчено ваш ремонт.

Ціна та якість.


Вибір ідеальної ручки для міжкімнатних дверей включає не лише її естетичну цінність, а й термін служби. Ціна зазвичай залежить не тільки від дизайну ручки, але і від матеріалу, з якого вона зроблена. Бюджетним варіантом будуть ручки в основі сплаву яких буде алюміній, такі ручки будуть набагато легшими і не поступатимуться за зовнішніми характеристиками. Якщо ж вибирати сплав на основі цинку - то такі ручки будуть важчими і надійнішими, оскільки цей сплав має набагато кращу адгезію, ніж сплав з алюмінію. Високою міцністю та володарем здатності утримувати різні види покриття є латунні ручки. Так само з плюсів, які ми можемо відзначити, такі ручки не будуть схильні до корозії. Радимо Вам вибирати ручку з хорошого матеріалу, яка зможе забезпечити Вам довгий термін служби.