Обмін та повернення

ТЕРМIН ПОВЕРНЕННЯ


Якщо товар придбаний зі складу компанії і не є індивідуально замовленим за Договором, тоді, згідно ст.9 Закону України "Про захист прав споживачів", споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, 

якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.


Повернення можно зробити, за адресами:

ОДЕСА вул. Краснова 12а, ТЦ “Гіпермаркет Дверей”

ОДЕСА вул. Толбухіна 135 ТЦ “Мегадом”

ЛЬВІВ вул. Княгині Ольги 95, ТЦ “Марк”


Для повернення або заміни Товару, Покупець зобов’язаний пред’явити оригінал чеку або накладної про сплату а також, паспорт. При простроченні строку повернення Товару, Продавець має право відмовити Покупцю у заміні Товару або поверненні коштів за Товар


Зверніть увагу!

Товар виготовлений за індивідуальним замовленням, замовлений згідно Специфікації та Договору під клієнта - поверненню та обміну не підлягає.


КОМПЕНСАЦІЯ ЗА ПОШКОДЖЕННЯ АБО НЕВІДПОВІДНІСТЬ

У випадку, якщо в момент прийому товару Ви виявите, що він пошкоджений або не відповідає оформленим замовленням (модель, розміри, відкривання відрізняються від зазначених у Договорі), ми повернемо Вам 100% понесених витрат, пов'язаних з передоплатою і доставкою.