Як обрати ідеальні двері?

Роблячи ремонт, люди часто переймаються з приводу того, чи будуть двері які вони придбають підходити під їх дизайн інтер’єру чи ні. Який обрати стиль та колір дверей, який буде ідеально доповнювати картину вашої оселі мрії? Звісно все залежить від вашого власного смаку і ваших бажань, але ми завжди раді допомогти вам в цьому складному виборі – бо для нас головне щоб ви були дійсно раді, що обрали саме нас і що ми хоч трішки але принесли свій вклад для того щоб ваша мрія про ідеальну оселю здійснилася. 


Ви можете довіритися нам – бо в нашому салоні працюють відповідальні менеджера у яких на першому місті – бажання клієнта. Наша команда зробить все щоб ви були задоволені не тільки товаром а також і його ціною.

Деякі поради від нашої компанії:


На сам перед перше на що звертають увагу – зовнішній вигляд. Оберіть моделі які Вам будуть подобатися по стилю та кольору. Колір зазвичай повинен підходити по палітрі під підлогу або під стіни.

Друге, на що варто звернути увагу - це покриття дверей, у нашому асортименті представлені двері фарбовані, шпоновані, дзеркальні, або скляні, а також в плівці. Двері в плівці до речі мають найбільш широкий ряд декорів, може бути плівка з фактурою та малюнком дерева, а також інші цікаві декори, наприклад декоративна штукатурка. Або Ви можете вибрати грунтове покриття полотна – та пофарбувати двері у кольори які самі забажаєте. 

Також важливо визначитися з відкриванням дверей і їх розміром. Чи потрібна вам одностулкова дверь або ви віддасте перевагу розсувним дверям? Це буде важливо для того, щоб забезпечити комфортне використання дверей у вашому просторі.


Зверніть увагу на дверну фурнітуру: ручки, механізм і петлі можуть значно підвищити функціональність дверей і доповнити їх зовнішній вигляд.

При прийнятті рішень у виборі дверей зверніть увагу на довгострокову вигоду, яку вони можуть принести вашому житлу.