Що таке шпон?

Шпон ідеально поєднує ціну та якість, зовні не відрізняючись від натурального дерева. Цей дивовижний матеріал служить довше за деревину і дуже легко реставрується, якщо необхідно прибрати подряпини або потертості. Крім цього, шпон вважається екологічно чистим матеріалом, що має приємний зовнішній вигляд і незвичайну текстуру, що випромінює тепло деревини.

На відміну від штучного шпону, натуральний шпон виробляється шляхом стругання колод різних порід деревини на тонкі листи. Після цього вони формуються в пачки по 24 або 32 листи, що дозволяє фахівцям з виготовлення сорочок шпону, які йдуть надалі для покриття поверхонь меблів, створювати вам унікальні малюнки.

Основні відмінності між натуральним шпоном та штучним

• Малюнок штучного шпону має дрібні структурні насічки (що зображують пори деревини) однаково розташовані на його поверхні під кутом 20 градусів, оскільки вони нанесені за допомогою вальців, встановлених на прокатному верстаті. Незважаючи на назву штучного шпону, чи то Палісандр, Дуб чи інші – малюнок при уважному огляді скрізь буде однаковим, незалежно від кольору.
• Малюнок натурального шпону не такий повторний і має яскраво виражені річні кільця, залежно від породи деревини. Річні кільця створюють напрямок малюнка, який дозволяє створювати різноманітніший креслення для сприйняття наших очей.
• Малюнок натурального шпону завжди буде чіткішим «живим», ніж у штучного, який буває більш розмитим «мертвим».
• Кольори натурального шпону завжди мають природне забарвлення, яке так і не навчилися повторювати з точністю виробники штучного шпону за технологією «Файн-Лайн».

Ми дуже любимо працювати з натуральним шпоном, який у процесі сортування та підбору для наших клієнтів займає у нас основну кількість часу, але в той же час отримуємо величезне задоволення і почуття радості, коли бачимо особи людей, які разом з нами оцінюють якість і красу неповторного продукту. , як натуральний шпон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

No products in the cart.