Фабрика KORFAD, покриття еко-шпон, переваги матеріалу

Багаторічний досвід у деревообробці дозволив створити нову серію міжкімнатних дверей за італійськими технологіями.
При виготовленні дверних полотен ми використовуємо екошпон «Sincrolam®»

SINCROLAM® – ТЕХНОЛОГІЧНИЙ БАГАТОШЛАВНИЙ МАТЕРІАЛ НОВОГО ПОКОЛІННЯ.
CLPL® Continuous Low Pressure Laminates (ламінат безперервного пресування під низьким тиском).
• 3D-оптичний ефект. SINCROLAM – наявність візуальних ефектів та природних тактильних поверхонь, таких як ефект «відкритої пори».
• Безпека. SINCROLAM є єдиним продуктом на ринку, вільним від забруднюючих речовин.
• Екологічність. Вся лінійка продукції SINCROLAM виготовляється з використанням екологічно чистих технологій, при цьому акцентується увага на натуральні та перероблені матеріали. Не виділяє токсичні або їдкі гази під час горіння, і легко переробляється.
• Вологостійкість. SINCROLAM є вологостійким покриттям і запобігає потраплянню вологи у вироби.
• Термостійкість. SINCROLAM витримує високу температуру.
• УФ-стійкість. SINCROLAM не вигоряє і не тріскається навіть під впливом прямих сонячних променів.
• Хімічна стійкість. SINCROLAM простий і невибагливий у догляді.

Покриття екошпон: його переваги

Що краще, екошпон або ПВХ – це природне питання, яке виникає практично у кожної людини відразу після знайомства з цим матеріалом. Погодьтеся, сказати, що екошпон краще буде неправильно – такі твердження потрібно серйозно мотивувати. Так що ж можна віднести до переваг цього матеріалу, ніж він кращий за інші синтетичні декоративні плівки? До переваг екошпона можна віднести такі моменти.

1. Найголовніше – це висока зносостійкість і довговічність, якою володіє двері з екошпона – у порівнянні з традиційними ламінованими дверима, практично не стирається. Крім того, екошпон досить легко, а головне без наслідків, витримує різкі перепади температури та вологості – при цьому тріщини та інші пошкодження, як це зазвичай буває у натурального шпону, не утворюються. Мало того, екошпон з успіхом протидіє сколам, ударам, подряпанню гострими предметами та іншим механічним пошкодженням. І це ще не всі позитивні моменти – цей матеріал не вигоряє навіть під впливом прямого сонячного проміння.

2. Екошпон є повністю екологічно чистим матеріалом і такі двері можна встановлювати в дитячих закладах. Принаймні так стверджує виробник, на що має повне право, оскільки його слова підтверджені спеціальним сертифікатом.

3. Дана новинка в області облицювання дверей дозволяє імітувати структуру будь-якої деревини і причому робить це зі стовідсотковою точністю. Навіть око професійного столяра не в змозі відрізнити двері екошпону від звичайних шпонованих дверей. Вони і на дотик не мають жодної різниці.

4. Вартість – в порівнянні з дверима з натурального шпону, вона нижча. Цей момент особливо приваблює сучасного споживача – бажання людини отримати за менші гроші якіснішу продукцію стає реальністю.
Це далеко не всі переваги, які дозволяють вирішити питання, що краще, двері шпон або екошпон, на користь останніх – додатково можна відзначити простий і невибагливий догляд з використанням побутових миючих засобів, що навіть сильно діють. Також не можна пропускати той факт, що в процесі виготовлення дверей, а вірніше її оздоблення екошпоном, вони просто обертаються цим матеріалом – таким способом торці дверей не обклеюються кромкою і, як результат, вони не відшаровуються в процесі експлуатації. Тобто, виходить незбиране захисно-декоративне покриття по всій поверхні дверей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

No products in the cart.