Додаткова планка. Що це таке?

Досить часто складно підібрати з розмірами дверного отвору та коробкою самих дверей. Зазвичай товщина стіни в отворі товщі – ніж пропоновані коробки по ширині. У таких ситуаціях дуже зручно використовувати додаткову дошку (розширювач). Вона кріпиться до коробки та заповнює простір, що утворюється між дверним каркасом та іншою стороною стіни. Такий варіант дозволяє лаконічно та акуратно вписати лиштву з обох боків.

Зараз здається дивним, що цей спосіб установки не набув широкого поширення раніше. Адже використання додаткової дошки – не тільки простий і легкий варіант розширення дверної коробки до необхідного розміру, але й презентабельний вигляд. Ваш блок буде виглядати набагато красивішим і багатшим, ніж при використанні звичайних укосів. Не кажучи вже про те, що традиційні укоси вимагають немалих зусиль і часу. Ви можете уникнути наступної штукатурки, фарбування, обклеювання шпалерами, і всіх проблем, пов’язаних з цим.

Продовжуючи говорити про красивий зовнішній вигляд, обробкою розширювачем, слід сказати, що зараз на ринку є величезний асортимент колірних і текстурних рішень. Ви зможете підібрати варіант, при якому ваші двері виглядатимуть монолітно і дуже органічно, не вибиваючись із загальної концепції інтер’єру.

Профіль добору виглядає просто – це планка, яка вставляється в отвір, що утворюється. Особливу увагу варто приділити розмірам. Висота профілю повинна відповідати висоті дверної коробки, а його ширина повинна відповідати наступній формулі: ширина коробки і ширина добору не повинні бути меншими за ширину стіни дверного отвору. Також ширина розширювача може залежати від ширини паза в коробці, якщо вона передбачає. Монтаж може спростити телескопічні добори. Вони мають свого роду “гребінь”, що регулює виліт у межах 1-2 сантиметрів.

Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

No products in the cart.